У Бурштині відбувся І міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

 • 6 травня у Бурштинській ЗОШ №3 відбувся I міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), в якій взяли участь рої навчальних закладів міста.

  Серед випробувань були: стройова підготовка, маршовий крок, козацька пісня та військово-спортивна естафета. У грі переміг рій загальноосвітньої школи № 2, учасники були нагородженні грамотами та цінними призами. Повідомляє прес-служба Бурштинської МР.

  Метою Всеукраїнської гри “Сокіл” (“Джура”) є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.
  Всеукраїнська гра «Сокіл» («Джура») проводиться в навчальних закладах протягом усього навчального року під керівництвом педагога, який призначається наказом керівника цього навчального закладу. При навчальному закладі створюється консультативна Козацька рада з проведення гри у складі учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій.
  Основою організації гри в навчальних закладах є козацьке самоврядування: добровільне об’єднання учасників для виконання завдань гри у рій (клас, гурток тощо), сотню (паралель класів), курінь (навчальний заклад).
  Педагог-вихователь рою та козак-наставник, що призначаються керівником навчального закладу, відповідно до Плану навчально-виховних заходів проводять заняття і тренування з козачатами, джурами козацькими і молодими козаками.

  Фінальними етапами Всеукраїнської гри “Сокіл” (“Джура”) є:
  – I етап – районний (міський);
  – II етап – обласний;
  – III етап – Всеукраїнський.

  44-1024x768 52-1024x768 113-1024x768 121-1024x768

 • 8-1024x768 9-1024x768 24-1024x768

  Нагадаємо, У Рогатині біля церкви Зішестя Святого Духа водили гаївки.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!