У Бурштині відкрили оновлене пологове відділення (ФОТО)

 • Кілька місяців роботи та понад 1 млн. грн – у КНП “Бурштинська центральна міська лікарня” завершили капітальний ремонт та обладнання частини пологового відділення. Від сьогодні тут уже готові приймати пацієнток.

  У рамках субвенції з обласного бюджету провели капітальний ремонт приміщення пологового відділення для покращення надання медичних послуг вагітним, породіллям та новонародженим, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на міську раду.

  А також для пологового відділення протягом 2020-2021 років за кошти місцевого бюджету та власних надходжень лікарні придбали таке медичне обладнання:

  • набір діагностичного гістероскопа;
  • апарат штучної вентиляції легень S1100A експертного класу неопатології дітей та дорослих в комплекті зі зволожувачем та модулем каптографії.

  Міський голова Василь Андрієшин зазначив, що оновлене пологове відділення в майбутньому покращить демографічну ситуацію Бурштинської громади.

  “Бурштин цього потребує і заслуговує. Ремонти, обладнання, омеблювання – все це має вплив на якість надання медичних послуг нашим породіллям. Головне не зупинятися та перейти до реконструкції інших відділень лікарні”, – відзначає міський голова.

 • Читайте також: У Бурштині відкрили оновлене відділення екстреної медичної допомоги

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!