У Бурштині відкрили перший в області активний парк

 • У місті Бурштин реалізували соціальний проєкт «Активні парки – локація здорової України», який передбачає організацію оздоровчої рухової активності.

  На урочисте відкриття завітали заступник начальника управління спорту обласної державної адміністрації Костянтин Лисейко та перший заступник Бурштинського міського голови Ростислав Стасько.

  За словами Костянтина Лисейка, це перша на Прикарпаття локація для активного дозвілля містян, створена у рамках Президентської програми.

  Окрім неї, незабаром функціонуватиме парк у місті Надвірна, а також в Івано-Франківську, Коломиї та Городенці. Зазначимо, що голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук доручила забезпечити створення таких активних парків у всіх громадах області.

  «В умовах сьогодення нам вкрай необхідно дбати про здоров’я людей, – підкреслив Костянтин Лисейко. – Тож, створюючи такі активні парки, де кожен бажаючий зможе вибрати для себе відповідний елемент для тренування, ми не лише популяризуватимемо заняття із фізичної культури, а й покращуватимемо здоров’я жителів Прикарпаття».

  Задля проведення мешканцями індивідуальних тренувань у парку облаштовані такі основні елементи, як «шведська» стінка, комплекс турніків/гімнастичних брусів, лавка для виконання динамічних вправ, сходинки, а також зона (вільний простір) для створення координаційної лінії. Обладнання облаштоване QR-кодом, щоб кожен бажаючий міг перейти на спеціальний сайт та переглянути відеоуроки з вправами різного рівня складності.

  Читайте також: На Прикарпатті у 19 закладах для відпочинку дітей знайшли майже 30 порушень (СПИСОК)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!