У Бурштині внесли зміни до бюджету

 • 30 травня відбулась сесія Бурштинської міської ради.

  Депутати вирішили внести зміни до міського бюджету на 2018 рік. Зокрема, врахувати в складі доходів загального фонду міського бюджету:

  – субвенцію з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду в cумі 41900,0грн. та спрямувати відділу освіти та науки для придбання персонального комп’ютера (ноутбука) та техніки для друкування, копіювання,сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи .

  – субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної,сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»:

  -в сумі 300,0грн.на відрядження вчителів,асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням та заступників директорів закладів загальної середньої освіти для підвищення кваліфікації ;

  -в сумі 129400,0грн. на закупівлю дидактичних матеріалів та спрямувати відділу освіти та науки Бурштинської міської ради +171600,0грн. При цьому здійснити передачу з загального фонду до бюджету розвитку в сумі 171300,0грн.

  Також вирішили зменшити обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії,природного газу, послуг  теплопостачання, водопостачання і водовідведення,квартирної плати в сумі 2500000,0грн. та відповідно по відділу соціального захисту населення за КПКВКМБ 0813012 «Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг»- 2500000,0грн.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!