У Бурштині знову перекривають дорогу: звільнений екс-голова профспілки місцевої ТЕС прагне повернутись в свій кабінет

Сьогодні, 28 вересня, на дорозі Львів-Івано-Франківськ, поруч з Бурштинською ТЕС, екс-голова профспілки  електростанції Руслан Карвацький продовжив акцію на свою підтримку. Вимоги ті ж, що і декілька днів тому – повернути йому посаду керівника профспілкової організації, передає з місця події наш кореспондент. Декілька десятків мітингувальників перекривають дорогу, створюючи незручності для подорожуючих.

 Нагадаємо, що на акції 25 вересня,  Руслан Карвацький заявив, що на його думку Укрелектропрофспілка незаконно виключила його з професійної спілки енергетиків та позбавила права обіймати посаду голови профкому працівників Бурштинської ТЕС.

Журналіст поспілкувався біля прохідної підприємства з працівниками електростанції, котрі не беруть участь у акції.  На їх думку, перш ніж вимагати повернення у свій кабінет, Руслан Карвацький мав би прозвітувати перед людьми про витрачені кошти, а це не мало – 25 млн гривень в рік виділяє ДТЕК і це не враховуючи профспілкових внесків самих працівників. Тому, нещодавно, більше 260 працівників і звернулось до керівництва Бурштинської ТЕС з проханням відсторонити від керування Комбінату спортивних споруд  друга екс-голови профкому – Мирослава Лотоцького за бездіяльність і корупцію, за доведення спорткомплексу до жалюгідного стану. На думку працівників ницо використовувати їх для прикриття своїх нечесних вчинків.

З проханням прокоментувати ситуацію наш журналіст звернувся до в. о. директора ДТЕК Бурштинської ТЕС Дениса Шмигаля.

«Є офіційний документ Укрелектропрофспілки, згідно якого його усунуто. Звільнений керівник профкому може звернутись до суду, щоб довести свою легітимність чи нелегітимність. Керівництво ДТЕК та Бурштинської ТЕС сподівається, що ситуація стабілізується найближчим часом, адже на електростанції тривають завершальні роботи ремонту обладнання задля надійної роботи в осінньо-зимовий період, коли підприємство буде нести посилене навантаження. Надійна робота Бурштинської ТЕС вкрай важлива, адже забезпечує світлом і теплом більше 3 млн українців», – розповів керівник підприємства.

 Нагадаємо, що минулого тижня Руслана Карвацького виключили з Укрелектропрофспілки за невиконання та порушення посадових обов’язків, а також за систематичні порушення, ненадання звітності, у тому числі, фінансової та систематичне ігнорування звернень членів профспілки. Це автоматично означає, що з дня прийняття Постанови Карвацький не може бути Головою Первинної профспілкової організації Бурштинської ТЕС.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!