У Бурштинській гімназії відкрили інклюзивну спортивну кімнату

  • У Бурштинській гімназії №1 відбулося відкриття інклюзивної спортивної ігрової кімнати “Мрія кожного”, яку вдалося облаштувати в рамках конкурсу мініпроєктів “Громада своїми руками”. Метою проєкту було створення простору для зручного та результативного навчання дітей, який базується на індивідуальному підході та усуненні труднощів у навчанні, соціалізації дитини з особливими освітніми потребами.

    Як зазначив міський голова Василь Андрієшин, ще п’ять років тому Бурштинська школа №1, а тепер Бурштинська гімназія №1 першою відкрила свої двері для діток з особливими освітніми потребами і цей проєкт є хорошим продовженням того, що уже впроваджено, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на міську раду.

    “Дякую адміністрації навчального закладу та батькам за підготовку цього проєкту, маю надію, що ви будете такими ж активними і в наступні роки та братимете участь не лише у конкурсі “Громада своїми руками”, але у конкурсі від міської ради “Громадський бюджет”, який почав діяти вперше у цьому році та інших конкурсах і проєктах”, – зазначив Василь Михайлович.

    Читайте також: У Бурштині відкрили оновлене відділення екстреної медичної допомоги

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!