У Чехії видали книгу професора франківського університету

 • У Чехії вийшла в світ методологічна праця завідувача кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства Прикарпатського університету Ігоря Козлика «Літературознавчий аналіз художнього тексту/твору в умовах сучасної міжнаукової та міжгалузевої взаємодії».

  Видали книгу Центральноєвропейський центр славістики у співпраці з Чеською асоціацією славістів та Інститутом славістики філософського факультету Університету Масарика.

  Робота складається з двох тематичних модулів, перший із яких репрезентує сучасні методики інтерпретації літературно-художньої продукції, а другий присвячений актуальним методологічним засадам літературознавчого аналізу художніх текстів у фаховій площині науки про літературу.

  Книга видана українською мовою, зміст подано українською, чеською та англійською мовами. Вона містить покажчик імен, а також багатий ілюстративний та супровідний довідково-інформаційний (фоновий) матеріал.

  Видання адресоване студентам-філологам, аспірантам, викладачам літературознавчих дисциплін закладів вищої освіти.

 • З електронною версією книги професора Ігоря Козлика «Літературознавчий аналіз художнього тексту / твору в умовах сучасної міжнаукової та міжгалузевої взаємодії» можна ознайомитися тут.

  До теми: у Коломиї презентували ретрофільм про життя гуцулів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!