У Делятині відкрили новий корпус початкової школи (фото)

 • Сьогодні, 1 вересня, у Делятині відкрили корпус початкової школи, де навчатимуться діти перших та других класів.

  Під час урочистої лінійки виступали учні школи, які вітали з початком навчального року. Артур Поліщук, директор Делятинського ліцею №1, привітав з Днем знань і побажав успіхів першокласникам та батькам.

  Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук каже, що діти дійсно потребували нового приміщення для навчання.

  «Сьогодні, в день 1 вересня, історична подія, велике свято – відкриття корпусу початкової школи за сприяння програми Президента України Володимира Зеленського. Та держава, яка будує садочки, школи приречена на успіх, адже діти – наше майбутнє», – каже Світлана Онищук.

  Олександр Сич, голова Івано-Франківської обласної ради, говорить, що за короткий період часу вдалось відкрити освітні заклади.

  «Це може лише тішити, тому що дітки мають можливість навчатись в новому приміщенні. Тут будуть навчатись два перших і два других класи. Колись діти вчились у геть поганих умовах, у селищному музеї. Там взимку було дуже холодно», – каже Олександр Сич.

  Голова обласної ради зауважує, що будівництво почали від 2016 року за кошти обласного бюджету, згодом додали грошкй з Фонду регіонального розвитку. Вартість будівництва на початку становила сім мільйонів гривень, а на кінець – 18 мільйонів. Також у ліцеї добудовують спортзал.

 • Мама другокласниці Вероніки Ірина ділиться враженнями від нової школи.

  «Я в захваті від того, як тут гарно. Тепер наші дітки навчатимуться в новому, красивому приміщенні. Тут гарно підібрали кольори, приємно перебувати», – каже мама.

  Вероніка, другокласниця зізнається, що їй також дуже подобаються кольори школи і пообіцяла, що буде вчитись сумлінно.

  Читайте також: День знань: франківські першокласники сіли за парти (фоторепортаж)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!