У Долині 500 тисяч євро витратять на розвиток бджільництва та ягідництва

 • Сьогодні, 15 березня, у Долині відбулася стартова зустріч проекту «Співпраця задля підвищення конкурентоспроможності в секторі сільськогосподарського виробництва та диверсифікації структури місцевої економіки Долинського субрегіону». Вартість проекту 500 тис. євро, кошти на реалізацію виділив  Європейським  Союзом.

  Проект покликаний сприяти розвитку агропромислового сектору, налагодити канали збуту між виробниками продукції та споживачами як на внутрішніх, так і на зовнішніх ринках, розробити маркетингові інструменти для просування продукції місцевих виробників.

  Як зауважив міський голова Володимир Гаразд, бджільництво в регіоні підтримують уже кілька років поспіль. У місті є товариство бджолярів. А також є люди, які займаються  ягідництвом та  співпрацюють з міжнародними організаціями, виводять нові сорти ягід. За рахунок отриманих коштів для всіх охочих будуть проведені освітні заходи, а також при потребі в забезпеченні виробників обладнанням та багато інших заходів.

  Проект є доволі інноваційним для Прикарпаття, такі заходи тут реалізуватимуться вперше. Відтак це сприятиме розвитку сільського господарства не лише в Долинському регіоні, а й в області загалом.

  Основний акцент буде зроблено на розвиток сільського господарства. Долина славиться промисловим сектором, відтак є залежність від нафтогазового комплексу. Впродовж останніх років йде тенденція по скороченню працівників у цій галузі, тож реагувати на це треба уже сьогодні. А за рахунок заходів проекту можна буде забезпечити людей робочими місцями, зупинити міграційні процеси. Бюджет проекту 667442,00 євро, у тому числі кошти ЄС – 520604,76 євро.

    

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!