У Долині будують соляну градирню. Мешканці стурбовані

 • У Долині позаду Будинку культури будують градирню. Вона стане демонстраційною комунальною моделлю використання соляної ропи місцевих підземних родовищ та формування позитивного іміджу Долинської територіальної громади, як потенційного курорту місцевого значення, аналогів якої немає на Прикарпатті.

  Проте серед населення ширяться чутки про «демонічний» вигляд і вплив на довкілля. Міський голова Долини вирішив спростувати чутки і показав майбутній вигляд інгалятора під відкритим небом.

  За його словами, це має бути легка конструкція. Загальна площа всієї тенжні 10*14 метрів разом з лавочками навколо, а площа самої конструкції, яка розпилюватиме соляну ропу – 8,8*2,7 метри. Це наче велика кімната в квартирі. Висота всієї конструкції – 4,2 м, повідомляє Іван Дирів.

  «Тут міг бути ще один допис про користь соляної тенжні, про цілющі властивості випарів солі та її вплив на здоров’я мешканців громади, особливо малюків і людей похилого віку. Але замість цього покажу вам, як вона виглядатиме, адже з подивом дізнався, що деякі опоненти розказують людям різні небилиці.

  Одні кажуть, що це буде великий завод з височенними трубами, з яких валитиме густий дим, інші – що підземна шахта, де видобуватимуть сіль… Не буду навіть коментувати ці дурниці», – написав міський голова.

  До теми: Україна потребує майже $9 млрд на відновлення культурних об’єктів та туризму, – ЮНЕСКО

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!