У Долині на даху дитсадка встановлять сонячну батарею

 • Завдяки роботі станції планується щороку економити на комунальних платежах до 100 тисяч гривень.

  Сьогодні почали монтувати сонячну електростанцію на даху дитячого садочка «Теремок» в рамках проєкту «Виконання заходів з енергозбереження – капітальний ремонт системи електропостачання з встановленням сонячної станції в ЗДО».

  Як пише Іван Дирів, міський голова Долини, проєкт виграли в дванадцятому обласному Конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування.

  Проєктом передбачено встановлення гібридної фотоелектричної системи потужністю 16,2 кВт з акумуляторною батареєю. Завдяки роботі станції планується щороку економити на комунальних платежах до 100 тис. грн. та скоротити викиди СО2 на 6374 кг.

  Окрім економічних та екологічних вигод, які громада отримає від встановлення сонячної станції, є ще ряд інших переваг:

  • діти, які відвідують садочок з сонячною станцією, мають можливість навчатися важливості використання відновлювальних джерел енергії і дізнаватися, як вони можуть впливати на майбутнє планети;
  • сонячні панелі можуть забезпечувати енергією дитячий садочок навіть під час перебоїв у загальній електромережі, забезпечуючи безперебійну роботу садочка;
  • зменшення навантаження на енергосистему.

  «Таким чином, встановлення сонячної станції є важливим кроком у досягненні енергетичної самодостатності та вихованні екологічно свідомого покоління», – написав Дирів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!