У Долині надавали правову допомогу по Skype

 • 4 січня в дистанційному пункті доступу до безоплатної правової допомоги, котрий знаходиться в Долинській центральній районній бібліотеці, відбувся сеанс Skype-зв’язку з мешканцями села Вигода – невеликого населеного пункту, що знаходиться в гірській місцевості.

  “За допомогою скайп-зв’язку мали змогу отримати консультації з правових питань мешканці селища Вигода у місцевій бібліотеці. Консультації надавались головним спеціалістом Долинського бюро правової допомоги Базюк Оленою Анатоліївною”, – розповіла директор Долинської ЦРБ Людмила Фреїв.

  Громадянам, які отримали консультації в дистанційному пункті доступу до безоплатної правової допомоги, роз’яснено про он-лайн сервіси Міністерства юстиції, про запуск загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», основним завдання якого є підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої інтереси.

  Мешканців Долинщини запрошують скористатись послугами центру, отримати будь-яку потрібну інформацію та безоплатну правову допомогу з юридичних, трудових, фінансових та інших питань, які їх цікавлять.

  Нагадаємо, Долинян запрошують голосувати за Володимира Гаразда у рейтингу мерів-інноваторів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!