У Долині не знають, за що районній лікарні вручили табличку “Ганьба міста” від “1+1”

 • Вчора, 25 січня, у Долині відбулось засідання 35-ї сесії міської ради.

  Першим питанням порядку денного став звіт про використання коштів субвенції Долинською центральною районною лікарнею. Ольга Ільчишин, заступник головного лікаря ЦРЛ, розповіла про досягнення у сфері впровадження сучасних технологій.

  “Було закуплено сервер баз даних та програмне забезпечення медичної інформаційної системи «Емсімед», яке пройшло всі рівні синхронізації в системі E-HEALS. Створена можливість зводити дані з усіх користувачів, які існують: реєстратура, сімейні лікарі, УЗД, рентгендіагностика, приймальне відділення, лабораторія, адміністратор інформаційної системи. Розгорнуто кабельну інфраструктуру – 1700 метрів оптично-волоконного кабелю та 3300 метрів кабелю типу «вита пара» для підключення в єдину локальну мережу кабінетів та корпусів”, – сказала Ольга Ільчишин.

  Після цього депутат міської ради Тетяна Шафранська запитала її, за які недоліки Долинська ЦРЛ отримала відзнаку “Ганьба міста”. Зазначимо, що така інформація справді з’явилася у листопаді минулого року – зокрема, на сайті Долина LIVE.

  “Що, дійсно вам вручали таку табличку?” – здивувався міський голова Володимир Гаразд.

  “Я не можу сказати, за які “заслуги” нам її вручили. На той момент я була у відпустці, але знаю, що група людей зайшла у поліклініку, в кабінет, де, нічого не питаючись і не перевіряючи, зробила такий “напад”, – відповіла Ольга Ільчишин.

  Читайте також: У Долині створили депутатську групу “Народного фронту”

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!