У Долині оштрафували підприємців, які порушили «карантин вихідного дня»

 • Цими вихідними у Долині працювали спеціальні рейдові групи, які перевіряли дотримання карантинних заходів на території ОТГ.

  За інформацією Долинського відділення поліції та відділення Держпродспоживслужби, вони задокументували низку порушень, повідомляє Долинська міська рада.

  Деякі суб’єкти господарювання за незначні порушення відбулись усними попередженнями,  а за більш суттєві – складали адміністративні протоколи. Трьом порушникам доведеться сплатити чималий штраф: від 17 тисяч гривень до 34 тисяч гривень. Ще п’ять протоколів склали на суму 425 гривень.

  Найчастіше до адміністративної відповідальності  притягували за порушення правил торгівлі та здійснення прийому відвідувачів закладами громадського харчування.

  Порушники сплатять штрафи також за відсутність розмітки для дотримання дистанції у торгових залах, перевищення максимальної кількості відвідувачів (більше 1 людини на 10 м2 ), відсутність спеціальних урн для використаних засобів захисту, обслуговування відвідувачів без захисних масок, торгівлю непродовольчими та побутовими товарами.

 • Нагадаємо, Кабінет Міністрів на засіданні 11 листопада ухвалив рішення про скасування адаптивного карантину і запровадив в Україні загальний карантин з “локдауном вихідного дня”. Обмеження попередньо триватимуть до 30 листопада.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!