У Долині розширили повноваження відділу інспекції

 • Сьогодні, 5 жовтня, в Долині відбулось засідання 31-ї сесії міської ради.

  Одним з питань порядку денного стало внесення змін до положення про відділ інспекції, на який покладено функцію слідкувати за благоустроєм у місті.

  Світлана Сапетна, керуюча справами виконавчого комітету міської ради, повідомила, що востаннє зміни до цього положення вносились ще у 2012 році, і з того часу багато чого змінилося.

  “Зараз у нас працює четверо інспекторів і четверо патрульних, які здійснюють нагляд через камери. В зв’язку з цим змінилися фактичні повноваження відділу – і тому їх потрібно розширювати. Зокрема, ми внесли пункти про здійснення інспекторами рейдових перевірок, співпрацю з працівниками ДСНС, участь у проведенні демонтажу самовільно встановлених споруд, отримання щоденної оперативної інформації. Було придбано формовий одяг”, – розповіла Світлана Сапетна.

  За її словами, інспектори з Долини їздили в Івано-Франківськ – вивчати роботу Муніципальної інспекції з благоустрою, яка працює якісно, та набиралися досвіду.

  Міський голова Володимир Гаразд додав, що для інспекторів придбали автомобіль – “невеликий, з двигуном 1.5 літра, тож його обслуговування не буде дорогим”.

  Депутати підтримали розширення повноважень відділу інспекції.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!