У Долині відклали розгляд позову війта Оболоні до місцевої газети

 • Сьогодні, 22 листопада, в Долині продовжили розгляд позову сільського голови села Оболоня до місцевої газети.

  Нагадаємо, у газеті “Свіча” було опубліковано репортаж з сесії сільської ради, у якому йшлося про те, що голова залишив село і відправився на cхід, в чому сумнівається громада. Сільський голова вважає, що цей матеріал образив його честь та гідність та просить відшкодування.

  На сьогоднішньому засіданні захисник сільського голови Оболоні Анатолія Куленича Андрій Малетин попросив про колегіальний розгляд справи. “Ця справа є складна, резонансна, тому я прошу про колегіальний розгляд справи”, – пояснив він.

  Натомість інша сторона у справі не бачить у цьому необхідності. Суддя повідомила, що захисник помиляється, і такі справи колегіально розглядати не потрібно згідно цивільно-процесуального кодексу. “Якщо ви хочете, щоб суд пішов у нарадчу, чи не є це затягуванням з вашої сторони?”,- поцікавилась суддя.

  Також захисник поцікавився, чи не має близьких родинних чи робочих стосунків у судді з редакцією газети, журналістами чи активістами. Суддя запевнила, що ніяких стосунків у суду з учасниками справи чи іншими немає.

  Після певної дискусії розпочався розгляд справи по суті. З’ясувалося, що на засіданні присутній брат позивача. Він заявлений у справі, як свідок, проте опитати його не зможуть, адже він присутній на слуханні процесу.

  “Я пішов на контракт у 2016 році, а дізнався про статтю в лютому цього року. Брат попросив Юрія Петрухіна про спростування, але його досі немає. Сам про спростування я не просив, адже перебував у зоні АТО”, – розповів позивач Куленич.

  Потім суд допитав автора репортажу Юрія Петрухіна. “Репораж писався зі слів присутніх на сесії. Звинувачувати його – те саме, що звинувачувати дзеркало за відображення”, – вважає журналіст.

  Суд вирішив змінити порядок дослідження доказів і розглянути диск у той день, коли будуть допитувати свідків.  У зв’язку з цим справу перенесли на 28 грудня на 09.00.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!