У Долині відкриють оновлений молодіжний центр «Хижка»

 • 6 жовтня о 13:00 відбудеться офіційне відкриття молодіжного центру «Хижка».

  Центр функціонує ще з грудня 2021 року, зараз же завершилося облаштування власного приміщення, яке відбувалось за підтримки програми USAID «Мріємо та діємо» в межах проєкту «МолодьТуТ».

  Нова локація в центрі міста найкраще репрезентує молодіжний центр – вільний простір для проведення дозвілля з інклюзивними рішеннями, сучасними меблями та технікою. Після оновлення центр буде відчиненим не тільки на час проведення заходів, а й для вільного відвідування, повідомляє Долинська міська рада.

  «Оновлений молодіжний центр продовжить впроваджувати неформальну освіту й корисне дозвілля в життя молоді Долинської громади, а нове приміщення відкриє ще більше можливостей для втілення креативних ідей, адже саме «Хижка» – це «місце зустрічі ідей». Відвідувачів чекає насичена програма, кава-брейки, локації для фото та відкритий простір для спілкування чи питань-відповідей», – йдеться у дописі.

  Ознайомчі заходи міститимуть:

  • практичний тренінг FakeBusters за напрямком «Медіаграмотність»;
  • захід «Гендерні стереотипи» за напрямком «Всі різні – всі свої»;
  • дебатний клуб DCD;
  • клуб розмовної англійської мови Speaking club;
  • літературний клуб BookLov;
  • клуб настільних ігор «Мафія»;
  • кіноклуб.

  Вхід для всіх відвідувачів безкоштовний.

  За додатковою інформацією просять звертатися до адміністрації молодіжного центру «Хижка», hyzhka.dolyna@gmail.com (контактна особа – Софія Погуть, менеджерка комунікацій МЦ).

  Нагадаємо, програма «Мріємо та діємо» – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь зможе реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Програма впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

  До теми: На Прикарпатті на ЦНАПах встановлять сонячні електростанції

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!