У Долині відремонтують пішохідні доріжки навколо озера

 • Питання стану пішохідних доріжок, що навкруг міського озера, справді є важливим і потребує комплексного вирішення.

  Голова Долинської ТГ Іван Дирів зазначив, що з наближенням теплих весняних днів у парку побільшає людей, тож треба першочергово вирішувати питання з ремонтом та вирівнювання бетонних плит навколо озера, повідомляє Долинська міська рада.

   «Днями відбулась нарада з керівником комунального підприємства «Комунгосп» та начальником управління благоустрою та інфраструктури. Ми обговорили питання, вирішимо його в найкоротші терміни. Там дійсно плити на різній висоті, металеві прути уже на поверхні.  Все це створює небезпеку для наших громадян, тож мусимо негайно реагувати», – наголошує голова Долинської ТГ Іван Дирів.

  До речі, одне коло навколо головної водойми сягає  двох кілометрів. Зручна дистанція для пробіжок.

  «Озеро стало улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів та гостей. Тут приємно прогулятися, порибалити. Мальовничі пейзажі озера надають йому романтичності та загадковості. А в літню пору можна взяти човен чи катамаран напрокат. Чи не найчастіше сюди приходять по джерельну воду.  Маючи такі принадливі місця, мусимо доглядати, розвивати, покращувати благоустрій, ініціювати та реалізовувати цікаві задуми, створювати комфорт  та затишок», – розповідає Іван Ярославович.

  За його словами, об’єкт ніколи не буде привабливим і цікавим для туристів чи відвідувачів, якщо не буде належної інфраструктури. Бігові доріжки давно вже потребують ремонту. Особливо це відчули ті,  хто полюбляє пробіжки.

 • «Тому мусимо подбати, щоб біг був без перешкод. Потрібен комплекс робіт – полагодити лавочки, облагородити клумби, оновити тренажери, вимостити інші бокові доріжки… Словом, починаємо з малих кроків. Далі – буде більше», – наголосив Дирів.

  До теми: У Долині реконструюють приймальне відділення лікарні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!