У Долинській лікарні встановили першу кисневу станцію (відео)

Першу кисневу станцію встановили вчора у Долинській багатопрофільній лікарні на Івано-Франківщині.

Така установка коштує 260 тисяч гривень та придбана за гроші акціонерного товариства “Укрспецтрансгаз”, що в структурі державної компанії НАК “Нафтогаз України”, інформує “Суспільне“. 

У Долинській багатопрофільній лікарні станом на сьогодні – 19 лабораторно підтверджених хворих на коронавірус, ще 13 – з підозрою. На апараті штучної вентиляції легенів – одна людина. Голова Долинської ОТГ Володимир Гаразд каже, що при зростанні інфікованих потреба у кисневій станції була очевидною.

Генеральний директор АТ “Укрспецтрансгаз” Тарас Вовків брав участь у виборі і придбанні кисневої станції та знає її характеристики. 

“Така установка замінює 65 балонів кисню. Це забезпечить безперебійну подачу кисню на апарати штучного дихання. І це тільки перший крок. Є необхідність придбати ще одну таку установку, аби вирішити питання повністю забезпечення в необхідній кількості кисню”, – каже Тарас Вовків. 

Генеральний директор лікарні Мирослав Вакалюк розповідає, що такі установки добре себе показали у Львові. Він розповідає про те, як киснева станція працюватиме у Долині.

“Постачатимуть кисень з львівського хімічного заводу. Там її зарядять, і нам буде вистачати цієї установки при нормальній роботі на два тижні”, – говорить очільник лікарні. 

Кисневу станцію медики планують підключити та запустити в роботу з наступного тижня.

Нагадаємо, в Івано-Франківській центральні міській клінічній лікарні бракує лікарів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!