У Долинській ОТГ капітально ремонтують дорогу

 • Нещодавно, села Грабів, Лоп’янка, Солуків та Мала Тур’я ввійшли до складу Долинської об’єднаної територіальної громади. З того часу, в населених пунктах взялися за ремонт доріг уже як частинки ОТГ.

  Зокрема, підрядна організація провела капітальні ремонтні роботи з асфальтування в Лоп’янці та Грабові. Тепер же дорожники взялися взялись за поточний ремонт дороги, який забезпечить нормальне транспортне сполучення з населеними пунктами М.Тур’я – Грабів та інших сіл в цьому напрямку, розповідають у комунальному підприємстві “Комунгосп” Долинської міської ради:

  “Уже кілька днів поспіль в напрямку від Долини до Грабова (між селами Крива та Грабів) працює великогабаритна техніка – копають канави для відведення води з дороги. Працює грейдер, розрівнюючи щебеневе покриття, та каток“, -йдеться у повідомленні.

  Дочекалися капітального ремонту й в м.Долина. Наразі там продовжили ремонт вулиці Грушевського й просять водіїв врахувати, що частина дороги поки що не є проїзною, тому доведеться здійснити об’їзд.

  До теми: у Долині взялися облаштовувати автобусну зупинку та пішохідну доріжку. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!