У Довгополе добудовують загальноосвітню школу

  • На Верховинщині голова районної ради Іван Шкіндюк та депутат районної ради Юрій Філипчук відвідали село Довгополе.

    Спільно з сільським головою Дмитром Джуряком, директором Довгопільськоі ЗОШ І-ІІІ ступенів Василем Кіцнаком, членами виконкому сільської ради оглянули об’єкти освітнього та соціально-культурного призначення. Провели зустрічі з керівниками установ та організацій, вивчили питання надання необхідної допомоги.

    У селі підходить до завершення робота зі спорудження спортивного залу Довгопільськоі ЗОШ – І-ІІІ ступенів – в цьому році об’єкт забезпечено фінансуванням з державного бюджету в розмірі 500 тисяч гривень. Планується до кінця року ввести його в експлуатацію.

    Районна рада щороку бере посильну участь у забезпечені освітніх та соціально-культурних об’єктів належним фінансуванням. Зокрема цьогоріч спрямовано  з районного бюджету 30 тис. грн. для сільського дитячого садочка «Струмок» – влаштування санвузлів. Депутат Юрій Філипчук виділив зі свого депутатського фонду кошти у сумі 5 тис. грн. для оздоблення сцени сільського Будинку культури. Допоміг депутат  і коштами для придбання тонометрів для сільського ФАПу.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!