У дружини капітана МФК “Прикарпаття” стався рецидив онкозахворювання

 • Дружина франківського футболіста, капітана івано-франківського «Прикарпаття» Романа Бочкура повідомила про те, що у неї стався рецидив онкозахворювання.

  Про це Віра Бочкур розповіла на своїй сторінці у соцмережі.

  “Я сподівалася, що наша історія про боротьбу з раком закінчилася і пів року тому ми поставили крапку, але, на жаль, НІ!
  Після Німеччини я налаштувалася зовсім на інший лад, я кайфувала від життя, і так багато запланувала. Дико засмутилася, адже це ніяк не входило в мої плани.
  Коли я побачила опис КТ, ознаки метастаз в печінці, дуже хотіла щоб це виявилося помилкою, але розуміла, що при моєму розкладі ймовірність рецидиву 99,9%”, – йдеться у дописі.

  За словами жінки, вона вже спілкувалася зі своїм лікарем та вони обговорили план лікування. На неї чекає операція, згодом – хіміотерапія.

  “Другий раз вже не так жахливо і страшно усвідомлювати, що я в ж*пі, адже я там вже була.
  Так, знаю і розумію, що буде не легко! І, не дивлячись на це, я все одно буду продовжувати радіти і бути щасливою!”, – пише Віра.

  Нагадаємо, у родині Бочкурів діагноз онкологія отримали і Віра і їхній син Максим. Наприкінці 2018 року син Віри та Романа Бочкура подолав рак і після 10 місяців лікування родина повернулася додому. Трохи згодом стало відомо, що лікування допомогло і Вірі.

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!