У ДСНС назвали основні причини виникнення пожеж

 • Як свідчить статистика, найбільша кількість пожеж виникає в житловому секторі. Наприклад, минулої доби, 18 листопада, внаслідок пожежі в одному з будинків Коломиї, постраждала 10-річна дитина.

  З огляду на це, Долинський районний відділ У ДСНС України в області ще раз нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки та закликає привчати до них дітей.

  Наразі основними причинами пожеж рятувальники називають:

  • порушення правил монтажу та експлуатації пічного опалення;
  • необережне поводження з вогнем;
  • порушення правил монтажу та експлуатації електропобутових приладів;
  • електромережі та дитячі пустощі з вогнем.

  Щодо росту пожеж та загибелі на них людей по причині необережного поводження з вогнем, а особливо при палінні в нетверезому стані, це явище пояснити дуже важко. Насамперед, це надмірне вживання алкогольних напоїв. Саме любов до оковитої найчастіше стає каталізатором вогняних трагедій, коли й без того не обласкані достатком родини вмить залишаються ще й без даху над головою, а подекуди прощаються із власним життям.

  Рятувальники зазначають, що пожежа – явище аномальне, тому слід постійно здійснювати заходи по її запобіганню та вміти кожному перегороджувати шлях розлюченому полум’ю:

  “Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищі, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях! Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте! Слідкуйте за справністю електричних мереж! Не залишайте без нагляду увімкнені телевізори та інші електропобутові прилади!”, – закликають у Долинському РВ У ДСНС.

  Фото – ілюстративне.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!