У ДТП на Вінничині загинув військовий з Калуша

 • Ярослав Романишин поспішав жити, хотів багато чого встигнути зробити.

  Сьогодні стало відомо про трагічну загибель військовослужбовця Ярослава Романишина.

  Про нього згадують як про людину, яка не лише мріяла про справедливий мир, а й робила все для того, щоб цей довгожданий мир нарешті в Україні настав, щоб жодна сім’я більше не здригалася від сумної новини.

  Жанна Табанець, голова Калуської РДА повідомила, що Ярослав Романишин був військовослужбовцем з Калуша, з яким пов’язав своє життя. Тут працював, тут займався підприємницькою діяльністю. Та коли розпочалася повномасштабна війна, не зміг бути вдома. Тож став на захист рідної України.

  У Збройних силах сержант Ярослав Романишин служив начальником складу складів роти забезпечення продовольством, речовим та військово-технічним майном батальйону матеріального забезпечення військової частини.

  1 жовтня 2023 року загинув внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у Вінницькій області.

  Ярослав Романишин поспішав жити, хотів багато чого встигнути зробити. Надзвичайно любив життя і свою родину, але Україну любив понад усе.

  “У цей важкий час висловлюю щирі співчуття рідним та близьким Ярослава, дружині Героя Олені Геннадіївні, його любій дочці Анастасії, батькам дружини, братам, бойовим побратимам, друзям. Разом з Вами низько схиляю голову у глибокій скорботі. Нехай Всемилостивий Господь прийме світлу та щиру душу і оселить там, де всі святі і праведні спочивають. Царство Небесне!”, – написала вона.

  Читайте також: «Сталеві духом»: в Івано-Франківську відкриється фотовиставка поранених бійців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!