У Дубівецькій громаді відкрили нову амбулаторію

 • Вчора у Дубівецькій територіальній громаді відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини, яка обслуговуватиме майже дві тисячі жителів.

  Привітати колектив та жителів громади із відкриттям у медзаклад завітала голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, інформують в ІФ ОДА.

  «Розбудова медичної інфраструктури є важливою складовою роботи обласної влади, – наголосила керівниця області. – Сьогодні у Дубівецькій громаді ми відкриваємо сучасну амбулаторію, яка стане медичним осередком для майже двох тисяч жителів громади. Переконана, що нова амбулаторія надаватиме якісні медичні послуги, адже окрім самого приміщення заклад оснащено новітнім обладнанням для своєчасного діагностування захворювань та лікування пацієнтів».

  Додамо, що будівництво амбулаторії нового типу було розпочате у 2020 році. Фінансування цього об’єкту здійснювалося з державного бюджету (4 588,528 тис. грн) та місцевого бюджету (380,625тис.грн). У приміщенні нової амбулаторії діють два кабінети лікаря, кабінет щеплення, процедурна, стерилізаційна, сестринська та господарські приміщення.

  Також для закладу придбали службовий транспорт.

 • Читайте також: На Верховинщині будують амбулаторію (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!