У дитсадках не вистачає лише дрібниць, – завідувачі франківських дошкільних закладів

Сьогодні, 7 липня, в Івано-Франківську ГО “Мами Прикарпаття” провели зібрання, аби обговорити важливі питання дошкільних навчальних закладів.

На зустріч також завітав міський голова та завідувачі кількох дитячих садочків міста.

“Питань є багато, ми розуміємо що за одну зустріч чи один рік усі проблеми не вирішити. Є розуміння і з боку батьків, які готові допомагати”, – зазначила керівник ГО “Мами Прикарпаття”.

Зокрема, йшлося про забезпечення ДНЗ миючими та дезінфікуючими засобами. Розмова з владою на цю тему відбулася ще у лютому, але станом на березень ніяких дій не було. Вже зараз, у липні, завідувачі можуть сказати, що  засобами для миття вони забезпечені.

На забезпечення садків (зокрема і миючими засобами) виділили 3,5 мільйона гривень. Наразі завідуючі переконують: все необхідне їм виділили у повному обсязі, не вистачає лише дрібниць.

Загалом на зустрічі дійшли висновку, що усі проблеми вирішити не можливо, а завідувачі садками мають самі визначати для себе найважливіші речі.

Раніше ми писали, що В Івано-Франківську у школах та дитсадках збирають кошти на канцтовари, миючі засоби та інші потреби. І це попри те, що з міського бюджету на це виділено майже 3 млн. гривень. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!