У Дзвиняцькій ОТГ замість шкіл будуть ліцеї та гімназії

 • Учора, 8 лютого, у Дзвиняцькій ОТГ провели чергове засідання сесії. На розгляд депутатів винесли кілька питань про затвердження статутів навчальних закладів.

  Наталія Семків, депутат Дзвиняцької ОТГ, пояснила, в об”єднаній громаді проведено низку заходів для функціонування закладів освіти на території громади. Вона наголосила, що є рішення районної ради щодо передачі майна, зокрема закладів освіти, об’єднаній територіальній громаді. Також є рішення сесії ОТГ про прийняття на баланс цих об’єктів. Відтак постала потреба внести зміни в установчі документи – затвердити статути закладів у новій редакції. Для цього провели консультації з різними посадовими особами та врахували вимоги нового закону.

  «Ми пропонуємо затвердити статути у новій редакції, їх обговорено зборами трудових колективів. Варто зауважити, що є зміна типу закладу, назви, адже відповідно до нового закону «Про освіту» немає шкіл I-II чи I-III ступенів, є гімназія і ліцей. На території ОТГ це буде Дзвиняцький ліцей, Росільнянський ліцей, Космацька та Міжгірська гімназії», – каже депутат.

  Присутні підтримали ці питання і проголосували за затвердження статутів освітніх установ.

  Нагадаємо, у Дзиняцькій ОТГ прийняли також і статут громади.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!