У Facebook більше не можна бажати смерті Путіну й Лукашенку

 • У Facebook змінюють правила й заборонять бажати смерті очільникам держав.

  Зокрема російському президенту Володимиру Путіну і самопроголошеному президенту Білорусі Олександру Лукашенку, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Українську правду“.

  “Ми звужуємо фокус, щоби прояснити в наших вказівках (для модераторів контенту – ред.), що ми не будемо заохочувати й терпіти заклики до насильства проти росіян загалом. Ми також не дозволяємо заклики до вбивства голови держави. Тому, щоби усунути неоднозначність стосовного того, яке наше ставлення, ми звужуємо наші правила, щоби чітко прояснити, що ми не підтримуємо на наших платформах заклики до вбивства голови держави”, – йдеться в листі співробітникам Meta Platforms, підписаним президентом відділу зовнішніх зв’язків Ніком Клеґом.

  Також у листі йдеться, що це важкі рішення. Ситуація в Україні стрімко змінюється. Вони намагаються думати про наслідки, і постійно переглядають свої правила з огляду на те, як розгортаються події.

  Лист розіслали співробітникам на внутрішній платформі в неділю, 13 березня. У листі Клеґ додав, що нові зміни стосуються працівників, які займаються модеруванням і видаленням контенту, котрий порушує правила соцмережі.

  У компанії планують також надіслати вказані зміни до правил до незалежної ради з контролю. Цю раду утворили при компанії, щоби її члени могли розглядати складні випадки і зважували всі наслідки стосовно обмеження свободи думки і вираження в соцмережах, якими володіє компанія Meta.

 • Довідково: Зміни до правил стосуються і соцмережі Instagram, якою також володіє Meta Platforms.

  До теми: за голову Кадирова українцям обіцяють 100 тисяч доларів та будинок з 40 сотками під Києвом

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!