У Facebook з’явилась пропозиція вдосконалення маршруту №35

 • Сьогодні, 3 лютого, в соціальній мережі Facebook, в групі Управління транспорту і зв’язку з’явився допис від користувача Ярослава Чуйко, який запропонував змінити маршрут №35.

  Зокрема, в дописі йдеться про те, що він пропонує додати три нові зупинки, тим самим продовжити 35-й маршрут від Європейської площі до Аеропорту. В коментарях під повідомленням, практично всі згідні з цією пропозицією.

  маршрутки

  “Є слушна пропозиція до УТіЗ щодо вдосконалення маршруту №35. Багато мешканців мікрорайону Опришівці вважають, що даний маршрут було б доцільно продовжити від Європейської площі до Аеропорту. Всього три додаткові зупинки і зручний розворот біля аеропорту дадуть змогу частково компенсувати переваги ліквідованого маршруту №55, котрим можна було дістатися до шкіл №26, №15 та ґімназії №2, до церкви на Майзлях, Арсену та Епіцентру і т.д. Крім того, це дасть змогу трохи розвантажити наш обділений транспортом (в два рази!) мікрорайон. В той час, коли маса людей на початку Коновальця очікують на транспорт в бік Аеропорту, маршрутки №35 “райзують” напівпорожні. Велике прохання прислухатись до даної пропозиції”, – пише Ярослав Чуйко.

  В свою чергу головний спеціаліст Управління транспорту і зв’язку Максим Сич прокоментував дану пропозицію. Він зазначив, що зараз відбувається збір усіх пропозицій, щодо покращення маршрутів, та їх розгляд колегією фахівців та розробників транспортної мережі міста.

  “Стосовно цього маршруту, то зараз відсутнє пряме сполучення між вулицею Івасюка та міським кладовищем. Тому ми думаємо чи змінити схему руху цього маршруту, і зробити в будні до Онкодиспансеру, а на вихідні до міського кладовища, або придумаємо інший маршрут”, – розповів Максим Сич.

  Також він запевнив, що рішення по всіх пропозиція приймуть до кінця лютого, коли результати розгляду винесуть на виконавчий комітет.

  Нагадаємо, що через сильні морози 40% франківських автобусів не виїхали на маршрут.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!