У Фейсбуці сексу немає: що забороняють нові правила соціальної мережі

 • У нормах спільноти Facebook з’явилися нові правила, які стосуються сексуальних домагань у соцмережі, розповідає Громадське.

  Згідно з новими нормами, Facebook забороняє публікувати:

  • Контент, в якому вбачаються явні ознаки сексуального домагання: пошук статевих партнерів чи пропозиція статевого акту, переписки з сексуальним підтекстом та зображення оголеного тіла.
  • Відео статевого акту та інший порнографічний контент, стриптиз-шоу чи еротичні танці
  • Неявні сексуальні домагання: висловлювання з сексуальним підтекстом. Наприклад фраза «Хочу розважитися сьогодні ввечері», до якої слідували ще кілька натяків на секс. Також заборонений сексуально-провокаційний сленг та натяки з сексуальним підтекстом, наприклад, згадка про пози при статевому акті.

  Користувачі Facebook обурилися, що це може обмежувати їхнє право на вільне спілкування і що вони навіть не зможуть обговорювати сексуальну орієнтацію. Однак у компанії відповіли, що причин для хвилювання немає, повідомив The Verge.

  Перш ніж Facebook видалить повідомлення сексуального характеру, на нього повинні подати скаргу інші користувачі. Автоматично видалятися нічого не буде.

  Нова політика стосується контенту, який публікують у групах, особистих сторінках, коментарях та навіть особистих повідомленнях в Messenger.

  Зверніть увагу: Поліція Прикарпаття розшукує зниклого пенсіонера

 • Фото – ілюстативне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!