У Франківську вхід до нової вбиральні коштуватиме п’ять гривень

 • Сьогодні, 16 січня, в Івано-Франківську відбулись громадські обговорення “Тариф за користування громадськими вбиральнями”.

  Нещодавно в центрі Івано-Франківська, позаду міської стоматологічної поліклініки, встановили модульну громадську вбиральню. Новий туалет обійшовся місту у 800 тисяч гривень. Він пристосований, в тому числі, для потреб людей з інвалідністю та матерів з немовлятами.

  “Вбиральня працюватиме у автоматичному режимі. Буде встановлено навіть певний термін, скільки людина може знаходитись у вбиральні”, – каже Ігор Сенчук, перший заступник директора Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою.

  У проекті рішення на сайті виконкому йдеться про те, що за користування такою вбиральнею франківці мають платити п’ять гривень. Так, Сенчук каже, що порядок формування тарифу регламентований Кабміном. Але взагалі, зараз складно буде розрахувати, скільки людей користуватиметься вбиральнею, тому з часом тариф можна буде відкорегувати. До речі, сам тариф почне діяти з першого лютого.

 • “У цей тариф було включено витрати на воду та обстуговування, зокрема, на виплату заробітної плати прибиральникам”, – пояснив Ігор Сенчук.
  До речі, для інших вбиралень у місті тариф не підвищать.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!