У Франківській дитячій клінічній лікарні відкрили нові палати

 • 19 листопада в Міській дитячій клінічній лікарні відкрили нові дитячі палати.

  Для найменших пацієнтів створили максимально комфортні умови: палати розфарбували у різні кольори та обладнали їх шафами та столиками для ігор. 

  За словами директора лікарні Ольги Бойчук, ремонт у будівлі не проводився понад 30 років. І тільки за останні два роки, у закладі вдалося замінити вікна, відремонтувати соматичне відділення, їдальню та весь третій поверх.

  “Тепер тут затишно і комфортно. Для дітей і батьків це дуже важливо, адже одужанню сприяють не лише ліки, а й атмосфера, в якій перебуває дитина”, – поділилася народний депутат Оксана Савчук. До речі, проєкт зі створення катамнестичного кабінету реалізовано саме за сприяння Оксани Савчук.

  «Багато вже зроблено у цій лікарні. Це і відремонтовані соматичні відділення, інфекційне відділення, відкритий катамнестичний кабінет, приймальний покій. Загалом, стараємося проводити не тільки ремонти для ремонту, але й планувати палати та відділення так, щоб створити максимально комфортні умови і для пацієнтів, і для лікарів», – розповів міський голова Руслан Марцінків.

 • Нагадаємо, Лікарня у Богородчанах отримала нові ліжка від німців

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!