У франківській дитячій лікарні відкрили катамнестичний кабінет

 • Для найменших пацієнтів Івано-Франківської дитячої лікарні відкрили перший у місті катамнестичний кабінет. З його допомогою, запевняють фахівці, можна діагностувати вади розвитку опорно-рухового апарату. Відтак лікар опрацьовує та формує належне лікування, адже якісна діагностика – це основа прийняття правильних медичних рішень.

  Проект реалізували за ініціативи Івано-Франківської міської ради, зокрема міського голови Руслана Марцінківа та секретаря Оксани Савчук. Про це повідомили на офіційній сторінці міського голови.

  Однак частину фінансування вдалось отримати як грант від Чеської Республіки. Для лікування тут послуговуватимуться в тому числі й Войта-терапією, яка дає гарний результат  на етапах раннього розвитку діток. Для цього підберуть гарну команду фахівців на чолі з лікарем-неонатологом Любою Гаркот.

  «За допомогою катамнестичного кабінету ми хочемо підвищити інформативність батьків про стан здоров’я дітей і залучити їх до процесів дитячого розвитку. Сподіваємось, що професійний медичний персонал зможе надавати якісну допомогу діткам та батькам», – зазначила Оксана Савчук.

  У свою чергу Руслан Марцінків підкреслив, що цього року приділили значну увагу дитячій медицині. Доказ тому систематичний ремонт дитячої лікарні, поліклініки, перинатального центру. «Приємно, що дитяча лікарня змінюється. Вдалось відремонтувати палати, соматичне відділення, кафедру педіатрії спільно з медуніверситетом. Важливо також організовувати навчання для медиків, бо без кваліфікованих лікарів всі ремонти не мають результату», – зауважив міський голова.

 • Нагадаємо, В Івано-Франківську відкрили інклюзивно-ресурсний центр

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!