У Франківській громаді засіяли ще більше землі

 • Продовжується активна посівна кампанія у селах Івано-Франківської міської громади.

  Зокрема, активно засіває комунальні землі КП “Франківськ-Агро”, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на міського голову Руслана Марцінківа.

  Виконувач обов’язків керівника підприємства Дмитро розповідає, що засівати почали з Радчі:

  “У селі Радча опрацювали земельну ділянку, засіваємо сою, пізній сорт, перша репродукція, без ГМО. Врожайність очікуємо в середньому 3 тонни з гектара. Збирати плануємо в кінці вересня”, – говорить керівник.

  Директор Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради, заступник міського голови Микола Вітенко уточнює масштаби посівної:

  “Не так давно міська рада передала в оренду земельні ділянки, які не використовувались сільським господарством. Вони в переважній більшості вже зробили свою роботу: близько 180 га земель, які раніше не оброблялися, додатково оброблені. Тож цього року наша громада фактично збільшила свій земельний банк на близько 240-260 га, це важливо в теперішній час. І будемо далі працювати над тим, щоб збільшувати земельний банк, вирощувати продукцію і збільшувати урожай”, – розповів Микола Вітенко.

 • Міський голова Руслан Марцінків каже, для того, щоб всі поля були розорані, щоб був врожай, сіють різні культури.

  “Робимо все, щоб громада мала незалежне ні від кого комунальне підприємство, яке вирощує продукцію для її жителів. Ще раз дякую всім, хто долучається сьогодні до посівної кампанії. І звертаюся до франківців: обов’язково треба досадити городи, потрібно виростити урожай, бо нам треба і себе прогодувати, і військових, які є на фронті”, – додав очільник Івано-Франківської громади Руслан Марцінків.

  До теми: у Тисменицькій громаді переселенці допомогли висадити 450 кг картоплі

  фото ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!