У Франківській клінічній лікарні встановили новий МРТ-апарат

 • У міській клінічній лікарні №1, що на вул.Матейки, 34 з’явився новий МРТ-апарат і тепер там зможуть приймати пацієнтів із травмами кінцівок не лише з міста та області, але й з усієї України.

  Про це йдеться на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

  «Прекрасний апарат 2020 року випуску. Якість прекрасна, а можливості його дуже феноменальні. Щоправда, не на все тіло, а суто на кінцівки. Але травми кінцівок – це 90% усіх травм. І людей з потребою такого обстеження є дуже і дуже багато. І зараз, завдяки міській владі, пацієнти міста, області, і навіть з усієї країни можуть приїжджати на обстеження», – розповідає завідувач консультативно-діагностичного відділення  Юрій Симчич.

  Лікар переконаний, що цей апарат – найкращий метод обстеження суглобів, зв’язкового компоненту, м’яких тканин.

  Підходить для обстеження передпліччя, ліктьових суглобів, кистей, колін, стегон та стоп. Але направлення на нього видається після консультації з вузьким спеціалістом (лікарем-хірургом чи лікарем-травматологом), який і визначає потребу обстеження.

  Директор КНП Міська клінічна лікарня №1 Тарас Василик побажав у новому році здоров’я та приходити до них тільки в гості та з гарних нагод. Як-от відкриття нового МРТ-кабінету. 

  «Ми запустили нашу трансформаторну станцію з дизельним генератором. Це дозволило нам перейти з 3 категорії енергозабезпечення в першу. Насамперед хочу подякувати міському голові, депутатському корпусу, адже виділені кошти дали можливість зробити цю велику справу». – тішиться директор.

 • Руслан Марцінків зазначає, що МРТ купили за кошти місцевого та державного бюджетів. Таке обладнання дозволить надавати медичну допомогу ще краще.

  “А також лікарня має новий генератор, який дозволить у разі перебоїв з живленням, надавати електроенергію до 10 годин. Я вважаю, це дуже добре. В перспективі плануємо в цій лікарні відділення травматології», – поділився Марцінків.

  До теми: Надвірнянський пологовий отримав нове обладнання

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!