У франківській лікарні оновили відділення грудного вигодовування

 • В міській дитячій лікарні на вул. Чорновола відкрили оновлене інфекційне відділення грудного вигодовування та хол. Всі палати мають свій санвузол та пеленальний столик. Крім того, кабінет старшої медсестри перенесли і облаштували там зручну двомісну палату. Всі палати відділення тепер мають нові меблі.

  Директор міської дитячої лікарні Ольга Бойчук розповіла,  що понад 30 років у закладі ремонтів не відбувалося. Та все змінилося, коли міська влада визначила дитячу медицину пріоритетним напрямом. Після ремонту, запевняє вона, у дітей, батьків та персоналу зовсім інший настрій. В таких умовах легше працювати, адже в дитячій лікарні мають лікувати навіть стіни.

  Відділення та хол зробили максимально комфортними для дітей. Палати розфарбували у різні кольори, а на стінах з’явились яскраві малюнки.

  «Ми хотіли зробити лікарню дійсно сучасну, європейську, щоб дітям тут було затишно. Велика подяка колективу закладу, міському голові Руслану Марцінківу та народному депутату Оксані Савчук. Важливо, аби ремонти не припинялись» – зауважила начальниця управління охорони здоров’я міста Марія Бойко.

  Загалом, за останні два роки у закладі замінили всі вікна, відремонтували соматичне відділення, їдальню та весь третій поверх.

  «Раніше заходив в цю лікарню і трохи депресувати починав. Зараз же заклад ремонтуємо – тут відбуваються важливі зміни. Ми визначили дитячу медицину пріоритетною. Адже маленькі франківці – це майбутнє нашого міста», – підсумував Руслан Марцінків.

  Читайте також: Франківська лікарня може отримати ангіограф з Калуша

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!