У франківській лікарні померла жінка: у неї підозра на коронавірус

 • Сьогодні, 23 березня, о 16:00 міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків знову розповів про стан справ у місті під час карантину. 

  Мер міста повідомив, що в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні померла 65-літня жінка з села Чукалівка, яка мала підозру на коронавірус. 

  “Поки вона з підозрою. Відповідні тести передали до Києва. Прошу – не дотягуйте до останнього. Якщо маєте якісь симптоми – звертайтеся до лікаря!” – каже мер. 

  Нагадаємо, що 19 березня  в Івано-Франківську виявили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка померла в інфекційній лікарні. Їй було 56 років. Згодом виявили ще один випадок захворювання на Прикарпатті. Жінка, жителька Тисмениці, приїхала з Франції.

  До слова: Через поширення коронавірусу Уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області. 

  Крім того, Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади закрили на карантин. Також в місті вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС.  Крім того з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!