У франківській лікарні відкрили оновлене кардіологічне відділення

Сьогодні, 6 березня, у Франківську в Центральній міській клінічній лікарні відкрили капітально відремонтоване кардіологічне відділення.

Отець Роман нагадав, що саме тут, у цьому відділені, колись була каплиця.

“Нехай у цьому місці, де лікують серце, люди оздоровлюються не тільки фізично”, – сказав о. Роман.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зі свого боку подякував всім, хто долучився до ремонту, та сказав, що надалі ремонт відділень у ЦМКЛ буде продовжуватись. “Хочу побажати, щоб всі пацієнти тут швиденько одужували та йшли додому”, – наголосив мер.

Головний кардіолог Івано-Франківська, завідуюча відділенням Ольга Вербовська, додає, що тепер їхні пацієнти будуть під цілодобовим наглядом, бо всі ліжка обладнані кнопками виклику медперсоналу. Також вдалось повністю оновити меблі. Ба більше, у кожній палаті є вбиральня. Створено зал відновлювальної реабілітації.

“Наш відділ розрахований на 60 осіб. Перед лікарями тепер також стоїть завдання відновлення наших пацієнтів після лікування. Тому в нас є відповідні палати. Наш відділ тепер найкращий”, –  зауважує Ольга Вербовська.

Руслан Марцінків нагадав, що кошти в медицину вкладають систематично. Так, на капітальний ремонт кардіологічного відділення витратили близько 1.5 млн гривень. “Ми тішимось, що роботи не зупиняються”, – додав  очільник міста.

Нагадаємо, у Франківську відремонтували їдальню в міській дитячій лікарні .

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!