У Франківській поліклініці відкрили нову операційну

 • Сьогодні, 15 квітня, у Івано-Франківській міській поліклініці №5 відкрили капітально відремонтований операційний блок.

  Про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  Зі слів головного лікаря закладу Ольги Савчук, коли поліклініка перейшла до міського управління, належної операційної тут не було. Це був кабінет хірурга та операційна-перев’язочна.

  «Всі оперативні втручання повинні проводитись в абсолютній антисептиці. Відповідно до санітарних норм, не можна виконувати операції в тому самому приміщенні, що й перев’язки. Операційну кімнату та маніпуляційну ми відділили за допомогою пластикових перегородок. Також закупили весь інструментарій, нове обладнання, негатоскоп, меблі, лампи новітнього зразка для знезараження повітря, які можуть працювати за присутності людей. Ремонт здійснили коштом бюджету розвитку, а устаткування закупили за кошти спецфонду закладу», – наголосила лікар.

  Також вона підкреслила, що колектив поліклініки бере на себе відповідальність за стан приміщень. Зокрема, кошти, які лікарі зароблять, відповідно до угод з різними підприємствами (йдеться про платні медичні огляди), вкладають у розвиток закладу, нові інструменти, як-от у випадку з операційною.

  Планами про ремонт в медичних закладах поділився міський голова Руслан Марцінків: «Найближчим часом готуємось відкрити нові рентген-кабінети в МП №3 та №5. На капітальні ремонти медичних закладів цьогоріч виділили 20 мільйонів гривень та окремо кошти на обладнання. Не знаю, наскільки вдасться втілити всі задуми, але хочемо, аби франківці відчули якісні зміни в медицині».

  Нагадаємо, у Франківську чоловік жінки, яка померла на операційному столі, судиться із лікарнею.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!