У Франківській центральній міській клінічній лікарні відкрили оновлене урологічне відділення

Оновлене урологічне відділення відкрили в Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні. Це одне із найбільших за площею та одне із найважчих відділень у лікарні. Тут повністю замінили комунікації, відремонтували палати та коридори.

«Практично за декілька років ми оновили усі відділення. Наразі ще працюємо над реконструкцією двох відділень: хірургічного та травматологічного/ревматологічного», – розповів директор Центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк. А також зауважив, що попереду ще чимало планів над модернізацією закладу. Зокрема, планують оновити систему вентиляції, а також  зацікавилися встановленням сонячних батарей, пишуть на сайті Марцінківа.

За словами директора ЦМКЛ до реконструкції відділень підходять колективно та спільно вирішують, як має виглядати приміщення.

«Головне завдання – це створення таких умов, де є бажання працювати лікарям, а пацієнтам – що сприяють одужанню. Чисте, приємне відділення, комфортні ліжка та санвузол у палаті, оновлений коридор: усі ці чинники – це комфорт для пацієнта», – наголосив Масляк.

«Протягом року провели повністю ремонт всього відділення, всіх комунікацій, електропроводки, водопостачання. Крім того, оновили всі палати, замінили пожежну  сигналізацію , сантехніку та двері. Відремонтоване урологічне відділення складається з 11 палат та вміщає 40 ліжок. Тут працює 10 лікарів-урологів, які забезпечують цілодобове надання кваліфікованої лікарської допомоги. Тому важливо було його осучаснити та зробити комфортним», – зазначив завідувач урологічного відділення Ігор Білик.

«Зважаючи на те, що цього року відбувається медична реформа,  нам важливо покращувати медичні заклади, щоб пацієнти та лікарі змогли перебувати в нормальних умовах.  Тому ми працюємо над тим, щоб наші лікарні ставали дедалі кращими!», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, у Богородчанській лікарні відкрили палату для реабілітації хворих після інсульту

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!