У франківському ліцеї відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям (фото)

 • В Івано-Франківську в Ліцеї №1 відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям для баскетболу та волейболу.

  Директорка Ліцею Любов Мурга розповідає, що у цьому закладі навчаються 1 336 дітей, хоча розрахований він на тисячу. А для занять спортом мали лише один великий спортивний зал, пише “Галицький кореспондент” із посиланням на сторінку міського голови.

  “Зал із хореографії допомагав розвантажити спортивний. Але на таку велику кількість учнів потрібен був і майданчик, щоб якісно та повноцінно займатися спортом. Майданчик планували облаштувати з минулого року”, – каже Любов Мурга.

  Щоб він з’явився у Ліцеї, керівництво школи звернулось до піклувальної ради та виступили з ініціативою.

  “Наша дольова участь набагато менша, ніж фінансування, яке було спрямоване від міської влади, міського голови. Споруджували майданчик 2,5 місяці. Тепер наші діти щасливі. Ми запросили двох тренерів зі спортивних шкіл. Сформували команди з волейболу для дівчат та хлопців. Я, як керівник, в такий напружений та неспокійний час, поставила у школі на перше місце безпеку, здоров’я дітей і комфорт. Діти хочуть займатися і ми маємо їм допомогти”, – зазначає керівниця навчального закладу Любов Мурга.

  Як розповідає директорка Ліцею, охочих до спорту серед учнів не бракує. Ліцей має волейбольну, баскетбольну, футбольну команди. Тож ще у планах облаштувати й футбольне поле.

  Заступниця міського голови Вікторія Дротянко розповідає, що спортивний майданчик вдалося відкрити у співпраці батьків та міста.

 • “Це ще один приклад того, як спільними зусиллями можна робити багато гарних речей. Сподіваємося, що тепер діти не будуть дерти коліна. В цьому Ліцеї ще потрібне футбольне поле і ми будемо працювати в цьому напрямі”, – каже Вікторія Дротянко.

  За її словами, у кожному Ліцеї міста намагаються облагородити і зробити безпечну територію для дітей.

  До теми: в Івано-Франківській громаді відкриють ще два дитсадки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!