У франківському Меморіальному сквері вшанували Героїв Небесної Сотні (фото)

 • В Івано-Франківську влаштували панахиду за Героями Небесної Сотні та захисниками України, полеглими у війні на Сході України.

  Захід відбувся сьогодні, 21 листопада, в Меморіальному сквері. Начальник відділу внутрішньої політики Ігор Кінаш зазначає, що він був і на Помаранчевій революції та Революції Гідності, пам’ятає ті часи.

  “Сьогоднішній день показує, що уроки Майдану не треба забувати. Є тривожні дзвіночки”, – наголошує Кінаш.

  Денис Шмигаль додає, що цей день покликаний нагадати всім, як змінилося українське суспільство. Мовляв, коли люди всі вийшли на вулиці – сформувалось громадянське суспільство.

  “Він нагадує нам, коли ми почали почуватися як єдина нація”- зазначає Шмигаль.

  Директорка Івано-Франківського вищого професійного училища №3 Наталя Коростіль наголошує, що пам’ять героїв потрібно постійно вшановувати, про них треба пам’ятати.

  Довідково: День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках, поки не було скасоване указом Віктора Януковича. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.

  Нагадаємо, у Прикарпатському національному університеті біля Обеліску, присвяченому студентам та викладачам, які загинули у боротьбі за незалежність України вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!