У франківському ресторані близько десяти людей отруїлися десертом

 • В Івано-Франківську скуштувавши сирний десерт чізкейк у ресторані “Пасаж Гартенберг” близько десяти людей потрапили до лікарні.

  Як повідомляли раніше в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, протягом 17-19 лютого 2016 року до Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні госпіталізовано шестеро дорослих осіб з гострим харчовим отруєнням.  Діагноз: гастроентероколіт невстановленої етіології середнього ступеня важкості.

  Однак з постраждалих Леся Жураківська у мережі Фейсбук  повідомила, що справді усі госпіталізовані у період з 16 по 18 лютого ласували в елітному ресторані сирним чізкейком. Сама ж Леся запросила друга скуштувати десерт, а вже через два дні зустрілася з ним у лікарні.

  “Обережно! Небезпечні Чізкейки! Хм, я мабуть не з тих людей які люблять писати, але наступною інформацією не можу не поділитися. Наразі перебуваю на “курорті” в інфекційній лікарні з ще шістьома нещасними, які скошували цей “грішний десерт” у Пасажі Гартенбергів. Усі ми їли його у різні дні (16-18.02) і того поступали в лікарню один за одним, а значить годувати людей вони ним не переставали! У кожного з нас гостре харчове інфекційне отруєння з непростими ускладненнями, яке супроводжується тривалим лікуванням на невизначений на даний момент термін. тому хочу закликати усіх звернути увагу, в першу чергу вагітних і дітей, добре подумати чи вартує той чізкейк вашого здоров’я!!! Будьмо пильні!”, – йдеться у повідомленні.

  Крім того, вона зазначає, що кількість постраждалих уже збільшилася до десяти. А адміністрація закладу ніяких спроб допомогти постраждалим чи бодай вибачитись – не зробила.

  “Нас уже 10 чоловік, всі їли один і той самий десерт. Я не говорю що заклад поганий, чи не смачна їжа. І наголошую що це НЕ звинувачення, а попередження навести порядок на кухні! Ми не можемо закрити очі на те що кожен день поступають люди, і повірте не від легкого недомагання”, – наголошує пані Леся.

  Інша ж  потерпіла також підтверджує, що куштувала в цей час десерт, однак за допомогою вона звернулася до лікарні у Лисці.

  “За збігом обставин ми теж 17 були в пасажі і куштували чізкейк…на другий день проявилася висока температура,тошнило і т п..4 день ледве відходимо,2 дні в лікарні капались (правда в Лисці)і ще досі ніяк до нормального стану не дійдем ми досі не могли зрозуміти чим саме бо в той день ми там же куштували салат і лаваш з куркою”, – повідомила Улянка Кукуся.

 • Ще одна користувачка Танюша Дмитрівна повідомила, що в ресторан вона прийшла з сестрою, щоб відсвяткувати її приїзд з-за кордону. Натомість –  сестра опинилися у лікарні.

  “Чому так халатно ставляться до клієнтів, і хто повинен нести відповідальність за це все…адже до нашого приїзду в лікарню з такими же симптомами вже біля 8 людей,і вони є також власниками щасливого білету,який отримали в Пасажі скуштувавши цей чізкейк! А саме цікаве, що перші попавші в лікарні були відвідавши заклад у вівторок,а ми були в четвер… не сумніваюсь, якщо зараз вам також запропонують скуштувати цей десерт!а в подарок отримаєте кишкову палочку, пригощайтесь любі гості! чому за весь цей час не проведено ніяких заходів? скільки людей повинні опинитись в лікарні? то дасть відповіді на ці питання?”, – запитує вона і додає фотографії.

  12742012_1158109940888012_4105827480984662919_n 12745440_1158109950888011_7451663530188104005_n

  Ще одна користувачка Фейсбук Оксана Березів також написала, що минулого року вона отруїлася у цьому ж ресторані.

  “Минулого року, власне в цьому “ресторані”, пообідавши салатом Цезар попали в інфекційне відділення з діагнозом -сальмонельоз. Навчені гірким досвідом -забираємо( вимагаємо)чек!”, – закликає вона

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!