У франківському садку діти залишись без тепла

 • Сьогодні, 27 листопада, франківський ДНЗ №11 «Пізнайко» знову залишився без тепла.

  Нагадаємо, що у п’ятницю садок, школи та ще 60 будинків також були відключені від теплопостачання. У СТЕКу тоді пояснили, що опалення виключили через ремонтні роботи на вул. Карпінця.

  Стефанія Ткач, завгосп садка «Пізнайко», розповіла «Галицькому кореспонденту», що у цьому районі немає тепла, оскільки стався прорив.

  «Але ми дзвонили у СТЕК, вони казали, що скоро увімкнуть. У нас зараз вкладають вікна, батьки забрали дітей додому. А для тих, хто є, то ми ввімкнули каміни, щоб вони не мерзли», – пояснює завгосп.

  За словами Стефанії Ткач, зранку у садок прийшло близько 166 дітей і на той час опалення ще було. Мовляв, у суботу і неділю батареї гріли.

  «Десь в 11 годині був прорив, тому опалення відключили. Це вже другий такий прорив, але так співпало, що у нас вкладають пластикові вікна. Батьки зранку дітей привели, вони пообідали і не лишились спати, а пішли. Зараз їх у садочку може 70», – каже жінка.

  У свою чергу мама Марія Гавриляк розказує, що їй справді запропонували забрати дитину додому.

 • «Вихователі обдзвонили батьків, хто зміг, той прийшов і забрав дітей. Решта так і полягали спати у «холодильнику», – заявляє мама.

  У прес-службі СТЕКу розповіли, що на цей момент у садку «Пізнайко» працює їхній майстер, але ця ситуація не у їхній компетентності.

  «Справді було зафіксовано прорив, але власне у одному з класів. Там потекла труба. Її треба взяти і замінити, але цим не повинна займатися наша організація, а адміністрація садочка. Вони спочатку сказали, що справляться своїми силами, а потім зателефонували і попросили, щоб наші майстри допомогли. Ми цим не займаємось, але оскільки це діти, то ми вирішили піти їм на зустріч», – каже Лідія Хромей.

  Читайте також про те, що СТЕК підвищила тарифи на тепло та гарячу воду.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!