У франківському ЦСМ відкрили виставку п’яти українських художників

В останній день 2018 року в Івано-Франківському центрі сучасного мистецтва відкрилася виставка п’яти професійних художників з різних регіонів України. Це Сергій Гай (Львів), Наталія Заставна (Львів), Петро Лебединець (Київ), Алла Алєксєєва (Київ), Ігор Панчук (Львів – Катовіце, Польща). Художники працюють у різних жанрах, техніках та стилістиках, проте усіх об’єднують дві речі – високий професіоналізм  та любов до мистецтва.

Незважаючи на передсвятковий день, в галереї зібралось багато поціновувачів живопису, серед яких була чимала кількість франківських митців та молоді.

За словами куратора виставки, голови ГО «Арт-модуль» Івана Білана, метою подібних групових виставок є інтеграція регіонів та зміцнення культурних зв’язків між митцями з різних частин України.

Як відмітила художниця Алла Алєксєєва, вона була вражена теплою атмосферою та гостинністю відвідувачів виставки, тож офіційне відкриття заходу плавно перетекло у неформальне спілкування з митцями.

Виставка триватиме два тижні, всі хто не був на відкритті – мають можливість побачити мистецький доробок відомих українських художників у Центрі сучасного мистецтва за адресою Марійки Підгірянки, 23, в будні дні з 9:00 – до 18:00.

Нагадаємо, Сучасне та старовинне: у Косові відкрили виставку історії моди

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!