У Франківську 20 графітників розмальовують 90-метрову стіну

9-10 липня в Івано-Франківську проходитиме Всеукраїнський графіті фестиваль “Алярм”.

Фестиваль “Алярм” вперше провели 2015 року в Ужгороді, Луцьку та Львові. Головною метою фестивалю є об’єднання графіті-художників зі всієї України, надаючи їм можливість для самореалізації та генерування якісної творчої енергії, що виражається через створення вуличних мистецьких об’єктів.

Серед основних цілей фестивалю: створення майданчику для діалогу і співпраці між художниками з різних міст України, благоустрій окремих територій міст шляхом створення мистецьких об’єктів, ознайомлення аудиторії з вітчизняними митцями, популяризація графіті та вуличного мистецтва.

Цього року графіті фестиваль “Алярм” розширює свою географію і презентується в Івано-Франківську. Художники прагнуть перетворити на мистецький об’єкт занедбану стіну стадіону на території школи №4 (вул. Південний бульвар, 24).

alarm-1

90-метрова стіна стане своєрідним майданчиком для діалогу як між локальними графіті-художниками і гостями з різних міст, так і поціновувачами вуличного мистецтва.

Організатори запросили п’ять місцевих художників та очікують на 15 гостей з Ужгорода, Львова, Луцька, Рівного, Києва, Черкас, Дніпра, Запоріжжя та Одеси. Цікаво, що всі художники працюють у різних стилях і техніках, що дозволить мешканцям Івано-Франківська ознайомитись з різноманітними напрямками вуличного мистецтва.

“Алярм Івано-Франківськ” здійснюється спільно з платформою “Тепле Місто” та за підтримки Івано-Франківської міської адміністрації та Італійського бренду фарби “Loop”.

Нагадаємо, у ніч з 9 на 10 липня в одному з павільйонів Національного комплексу «Експоцентр України» відбудеться показ сонОпери «НепрОсті» за однойменним романом Тараса Прохаська.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!