У Франківську 9 ліцеїстів отримали грамоти від Валерія Залужного

 • Грамоти від Головнокомандувача ЗСУ отримали учні ліцею №13.

  В Івано-Франківську під час святкування останнього дзвоника нагородили учнів, які протягом року допомагали українським військовим. Дев’ять ліцеїстів отримали грамоти від Валерія Залужного та ще двоє – від керівника обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

  Грамоту від Валерія Залужного вручили другокласниці Анастасії Андрусик. Учениця каже, нагорода для неї була несподіваною, повідомляє “Суспільне”.

  Зі слів мами Анастасії Оксани Андрусик, її діти – донька та син – самостійно вирішили зібрати гроші на ЗСУ, почувши їхню з чоловіком розмову про допомогу бійцям.

  «Вони почули, що ми збираємо гроші й самі вирішили до нас долучитися. Бабусі на дні народження давали їм гроші, й вони клали їх у конверт «на ЗСУ». Коли хлопці дзвонять, що знову треба машини, вони долучаються. Ми дуже щасливі, що діти – не егоїсти, що турбуються про нас, про нашу державу», – каже Оксана Андрусик.

  За словами директорки ліцею №13 Наталії Стефанишиної, і учні, і вчителі навчального закладу від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну допомагають армії: плетуть маскувальні сітки, організовують ярмарки та збирають гроші.

  Заступник начальника обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Юрій Мухін каже: військовим дуже приємно отримувати допомогу від дітей.

 • «Питання не в тому, чия дитина, скільки перерахувала в якийсь фонд, передала, заощадила, донатила. Важливо, що діти долучилися до допомоги ЗСУ. Хтось, можливо, економив на сніданках, хтось гроші, які він складав на покупку велосипеда, вирішив віддати на ЗСУ», – каже Юрій Мухін.

  До теми: Німецькі благодійники передали тактичні рюкзаки для коломийської «десятки»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!