У Франківську Артем Чапай презентував своїх «Дивних людей»

         В Івано-Франківському культурно-мистецькому центрі «Є» 29 жовтня відбулася презентація книги українського письменника, перекладача й репортера Артема Чапая «Дивні люди».

         Головний герой роману – неандерталець Степан Вовк, якого українські вчені відтворили за ДНК в таємному інституті. Лише після досягнення повноліття він виходить у світ. Проте зі своєю любов’ю до свиней та плацкартних поїздів, а також через наївність та брак життєвого досвіду Степан здається дивною людиною. Хтось назве твір казкою для дорослих, але одна з героїнь скаже, що це «радше трагікомедія».

         Автор порушує в романі чимало актуальних проблем: порнографія, насилля над дітьми, корупція тощо. Артем наголошує, що «абсурди» українського суспільства прагнув передати в гумористичному ключі.

         «Я закоханий у цю книгу і працював над нею так довго (5 років) лише тому, що не хотів розлучатися з персонажами, а особливо – зі Стьопою Вовком», – коментує автор.

         Артем також поділився, що це його третій роман після «Червоної зони» та «Понаїхали», і зізнався, що зараз працює над книгою про Академію СБУ, де сам навчався близько трьох років.

Матеріал: Софія Козубаш, гурток журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості

Нагадаємо: На Прикарпатті з’явилася “Книга мудрості”

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!