У Франківську бабусі вирішили стати нянями

В Івано-Франківську бабусі вирішили податися в няні до чужих дітей. Однак спершу сіли за парти, щоби послухати психологів, медиків та освітян.

У клубі “Ба-Ді” старенькі не тільки цікаво власне дозвілля проводять, а й вирішили зорганізуватися та надавати послуги нянь. Усі члени клубу давно виховали власних дітей та онуків. Досвіду, кажуть, мають багато, а поділитися вже нема з ким. Саме тому вирішили податися в няні, пише “ТСН”.

“Рукоділля дітям викладаю: ліпити, плести. Діти мають бути всебічно розвинені”, – каже майбутня няня Ганна Авраменко.

Бабусі визнають, що сучасні діти на їхніх онуків геть не схожі. Вони завжди з ґаджетами, цифрові технології замінили їм живе спілкування. Тож довелося новоспеченим няням сісти за парти, де їх чекають тренінги з психологами, освітянами, навіть поліцейськими. 

Спершу розминка, далі – рукоділля. Наступний урок – долікарська допомога: що робити няні до приїзду швидкої, якщо дитина пошкодила руку чи раптом перемерзла на вулиці.
 
Те, чого навчають майбутніх нянь – це побажання матусь, кажуть ініціатори проєкту.

“Мами не хочуть бачити закомплексованих, невмілих, неорієнтованих у новітніх психологічних підходах до дітей бабусь. Їм треба, щоб бабуся не тільки відвела та привела. Вона в цей час має спілкуватися з дитиною”, – розказала ініціатор проєкту Галина Плотницька.

Перший випуск новоспечених нянь-пенсіонерок був іще наприкінці минулого року: із шести бабусь чотири вже працюють.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!