У Франківську багатодітній мамі дали кімнату, в якій неможливо жити

Сьогодні, 12 лютого, відбувається прийом громадян у міського голови Руслана Марцінківа. Втім, замість нього прийом здійснює його перший заступник Микола Вітенко.

На прийом прийшла фахівець соціального центру з багатодітною мамою. Вона розповіла, що ця жінка має інвалідність, а також троє дітей. Однак немає, де проживати.

Також посадовиця зазначила, що жінці дали кімнату в гуртожитку по вул. Військових ветеранів 10/А. Однак та зовсім не придатна для життя, оскільки там немає світла, води, тепла і каналізації. Відтак багатодітна мама знімає житло і платить за нього 3 тисячі, оскільки іншого виходу немає. «Чи могли б поміняти кімнату? Щоб вода і опалення хоча би були», – поцікавилась жінка.

Начальник відділу реєстрації і обліку житла Надія Храбатин пояснила, що жінка жила у Снятинському інтернаті, а потім народила дітей і переїхала в Івано-Франківськ.

«Мер пішов на поступки, щоб приписати її, аби вона мала можливість стати на квартирний облік та отримувати соціальну допомогу. У тій квартирі справді неможливо проживати. Ми дали житло фактично для прописки, а не для того, щоб жити. Хіба відміняти рішення і шукати щось нове», – зазначила Храбатин.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!